resizer-range-wide.png resizer-range-mobile.png

Nový SCÉNIC

Rodinné vozidlo novej generácie

renault_nouveau_scenic_desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
sc-box-1.jpg

Dostane vás jeho vzhľad

Kto povedal, že MPV nemôže vyzerať skvele? Objavte nový Renault SCÉNIC, pre ktorý bolo inšpiráciou vízia vozidla R-Space. Nové tvary, úplne odlišný, príťažlivejší dizajn, veľké 20-palcové disky, naklonené čelné sklo spojené s krátkou kapotou a rovnako špecificky umiestnené predné aj zadné svetlomety.

sc-box-2.jpg

Spoznajte jeho priestranný a pohodlný vnútorný priestor ponúkajúci rôzne možnosti konfigurácie

Posuvná centrálna konzola, zásuvka Easy Life, skladací stolík Easy Life... - vďaka dômyselným riešeniam zvláda nový Renault SCÉNIC každodenné úlohy. Využite jeho početné možnosti zmeny konfigurácie vnútorného priestoru. Systém sklopenia sedadiel „One-Touch“ vám umožní nastaviť v jedinom okamihu rovnú podlahu a zväčšiť objem batožinového priestoru.

sc-box-3.jpg

Objavte pokročilé technológie zaručujúce bezpečnú a pokojnú jazdu

Využite technológie prevzaté z vyššej triedy a zaistite si bezstarostnú jazdu. Naši automobiloví inžinieri pridali do nového Renault SCÉNIC najnovšie technológie, ako napr. systém MULTI-SENSE a tiež Head-Up displej zaručujúci neuveriteľne pohodlné šoférovanie. Po prvý raz sa v automobiloch Renault objavuje aktívny systém napomáhajúci pri náhlom zabrzdení s funkciou rozpoznania chodcov a tiež systém rozpoznávajúci únavu vodiča.


Nový SCÉNIC?

Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios